Podobną decyzję na zdjęciu poniżej

Pokój dziecięcy Photo 10Zdes szafa, biurko i łóżko są pojedyncza konstrukcja wykonana ściśle według wielkości pokoju (co jest bardzo małe – nie więcej niż 8 metrów). Jak widać, przestrzeń jest wykorzystywana do maksimum ze względu na fakt, że a) szafa, łóżko i stół są zintegrowane ze sobą b) są one zbudowane Banaby.pl od ściany do ściany.

8889300

Podobną decyzję na zdjęciu poniżej.

W Rosji, o włos ten układ jest prawie niemożliwe ze względu na centralną grzejnika pod oknem, ale ważne jest, aby zrozumieć zasadę.

Zdjęcie 6 pokój mały pokój dziecięcy dla dzieci Zdjęcie 7

Zasada jest taka, że ​​im mniejszy pokój zabaw dla dzieci, tym bardziej pokazuje zintegrowany meble. To pozwala wypełnić obwód mebli w pokoju, tak że środkowa znajduje się miejsce do gry, a nawet zdrowy przejścia (który jest również wartość w pomieszczeniach małych dzieci).

Co jest ważne, aby wiedzieć o zintegrowanym mebli (również często określane gotowych dzieci) przed dokonaniem zakupu. Co to traci całą swoją ergonomiczną sensie, jeżeli nie jest on zbudowany od ściany do Banaby.pl ściany dokładnie wielkości pokoju.

Innymi słowy, kupić gotowe dziecko powinno być tylko co wstępny, który nie pozostawia żadnych dodatkowych centymetrów – bo jeśli między ścianą a stronie łóżka lub szafy ściany pozostanie co najmniej 10 cm, w pierwszej kolejności, są one po prostu szkoda, a Po drugie, należy wykonać czyszczenie takiej szczeliny będzie trudne i frustrujące.

Drugi kluczowy punkt – zintegrowany meble dla dzieci nie może być permutacji. Osobiście nie sądzę, że jest to wada – pomieszczenie dla małych dzieci jest taki ból, że myślę, że odpowiednie podejście, aby to naprawić i umieścić meble z oczekiwaniem 5-7 lat i zapomnieć. Przez lata, pokój wciąż wymaga naprawy, a także, jak to możliwe, a nowe meble.

Trzecią kwestią, którą należy wziąć pod uwagę. Jeśli dziecko przygotowuje się do jednego dziecka, ale rodzina planuje mieć jeszcze jedno dziecko (nawet po kilku latach), to jest zwykły sens niezwłocznie dostarczyć dwa łóżka piętrowe wysuwalny (lub). Podczas jednego dziecka, jedno z łóżek jest rozkładana sofa, a drugi – własnym łóżku.

Jak na zdjęciu powyżej, gdzie łóżko wysuwane stosowany jako łóżko, a po południu wciśnięty. Albo, jak na zdjęciu poniżej Banaby.pl, gdzie kanapa jest mniejsza, a łóżko – na górze.
Gdy brat lub siostra, sofa będzie.

Jeśli planujesz drugie dziecko w ciągu dwóch lub trzech lat, zapisz swoją przyszłość już teraz – od razu planować dziecko z dwoma łóżkami. Uwierz mi, będziesz pamiętać dobre słowo doradztwo, gdy przychodzi czas, aby wyposażyć miejsce dla drugiego dziecka :), zakładam jednak, że drugie dziecko jest przenoszone do przedszkola, kiedy nie są już potrzebne kojec (jak to zwykle bywa).